20240302 Folklorní ples

20240302 Folklorní ples

Vážení milovníci folkloru,

jako pořádající soubor máme tu čest pozvat vás na Folklorní ples, který se uskuteční 2. března 2024 v KD Vltava v Českých Budějovicích. Připojte se k nám v 19:30 hodin a staňte se součástí neopakovatelné události, která spojuje milovníky folklorní kultury z celého regionu. Pozvánka je přiložena k tomuto emailu – neváhejte si ji otevřít a přečíst si více detailů.

Představte si večer, kdy se setkáte s přáteli v srdci Českých Budějovic, v nádherném prostředí KD Vltava. Večer, který oživuje tradice a přináší radost z folklorních tanců, autentické hudby a lokálních specialit. Večer, kdy můžete zapomenout na všední starosti a nechat se unášet energií, která se zde rozléhá od samého prahu.

Abychom vám zajistili nejlepší zážitek, doporučujeme vám rezervovat si místa co nejdříve, protože kapacita je omezená. Stačí odepsat na tento email nebo zavolat. Nezapomeňte také na tradiční kroj nebo společenský oděv, který dodá večeru autentičnost a zaručí, že se plně ponoříte do atmosféry plesu. Těšíme se na společné chvíle plné radosti a nezapomenutelných zážitků.

Budeme se těšit na společné setkání.

za Jihočeský soubor písní a tanců ÚSVIT

Hana Vaňousová, organizační vedoucí, Jihočeský soubor písní a tanců ÚSVIT